Warsztaty

Warsztaty Cyrkowe

, Galeria Oko/Ucho

WARSZTATY FESTIWALOWE

Na wszystkie warsztaty (oprócz warsztatów specjalistycznych z akrobatyki powietrznej) wstęp wolny i darmowy dla każdego.


Gimnastyka dla seniorów
11-15 wrzesień, 10.00 - 10.45 - Galeria OKO/UCHO ul. Masztalarska 8

Zapraszamy serdecznie na zajęcia z gimnastyki dla seniorów! Gimnastyka w wieku starszym jest to podnoszenie stanu zdrowia, zachowanie sprawności fizycznej i ogólnej aktywności życiowej oraz wyhamowywanie procesów inwolucyjnych.
Celem zajęć jest:
- poprawa wydolność tlenowej,
- wzmocnienie siły mięśni,
- poprawa gibkości równowagi i koordynacji ruchowej,
- poprawa funkcjonowania układów krwionośnego i oddechowego.

Zapraszamy serdecznie! Prowadzenie: kadra Szkoły Akrobatyki.


Warsztaty otwarte dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych
11-15 wrzesień, 16.00 - 18.00 – przy terenach zielonych Galerii Malta (zbiórka przy rzeźbie Sławomira Brzozki) lub – w przypadku niesprzyjającej pogody – w Szkole Akrobatyki w Galerii Malta

Przez cały tydzień festiwalowy zapraszamy Państwa serdecznie za otwarte warsztaty cyrkowe dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na niezwykłe spotkania warsztatowe łączące naukę akrobatyki, akrobatyki powietrznej i ekwilibrystyki cyrkowej, chodzenia na szczudłach (na szczudłach klasycznych i skaczących), żonglerki, chodzenia po linie i jazdy na monocyklu. Warsztaty będą prowadzone przez kadrę Szkoły Akrobatyki.

Warsztaty otwarte dla osób niepełnosprawnych (dzieci, młodzieży i osób dorosłych)
11-14 wrzesień, 10.00 - 10.45 – przy terenach zielonych Galerii Malta (zbiórka przy rzeźbie Sławomira Brzozki) lub – w przypadku niesprzyjającej pogody – w Szkole Akrobatyki w Galerii Malta

Zapraszamy osoby niepełnosprawne do wzięcia udziału w warsztatach sztuk cyrkowych: żonglerki, akrobatyki oraz akrobatyki powietrznej! Warsztaty będą prowadzone przez kadrę Szkoły Akrobatyki.


Warsztaty specjalistyczne akrobatyki powietrznej z Delią Ceruti i Olivierem Smith-Wellnitzem (szarfa - koło cyrkowe – trapez)

14-15-16 wrzesień, Szkoła Akrobatyki, Galeria Malta

W tym roku zaprosiliśmy do wzięcia udziału w festiwalu dwóch niezwykłych instruktorów, którzy poprowadzą specjalistyczne warsztaty z artystami, akrobatami oraz performerami na różnych poziomach zaawansowania. Warsztaty odbywać się będą w Szkole Akrobatyki w Galerii Malta.

Czwartek, 14.09:
11.30 - 15.30 – warsztaty z Olivierem Smith-Wellnitzem (trapez i koło cyrkowe), poziom początkujący oraz średniozaawansowany


Piątek, 15.09:
10.30 - 14.30 – warsztaty z Delią Ceruti oraz Olivierem Smith-Wellnitzem (trapez, koło cyrkowe, szarfa), poziom początkujący i średniozaawansowany (trapez i koło cyrkowe), poziom średniozaawansowany i zaawansowany (szarfa).
Sobota, 16.09:
11.00 – 14.00 – warsztaty z Delią Ceruti (szarfa), poziom średniozaawansowany oraz zaawansowany

Zgłoszenia prosimy kierować do p. Marty Dziekońskiej na adres: marta@szkolaakrobatyki.pl

Koszt jednego warsztatu – 80zł (płatność gotówką na miejscu lub przelewem tradycyjnym - dane do przelewu zostaną podane po wysłaniu zgłoszenia na adres mailowy)