Muzyka

Braids

, Scena na Piętrze

Agencja WiniaryBookings z wielką przyjemnością zaprasza na wyjątkowy koncert kanadyjskiej popowej grupy Braids, który odbędzie się 6 kwietna w poznańskiej Scenie na Piętrze.

BRAIDS
6.04.2018
Poznań / Scena Na Piętrze

Bilety:
40 - I PULA
45 - II PULA
50 - III PULA
55 - w dniu koncertu

BRAIDS - experimental pop (KANADA)
Braids to trzyosobowa grupa grająca eksperymentalny pop z Montrealu.
Aby nagrać swój trzeci album „Deep In The Iris”, Braids przeniosło się w góry Arizony do Vermont i północnego Nowego Jorku. Otoczeni naturą wieloletni przyjaciele z zespołu starali się zrzucić z siebie ciężar codzienności stając się bezbronnymi i wrażliwymi przed sobą osobami. To zaowocowało albumem „Deep In The Iris”. Ich najsilniejszym nagraniem w dotychczasowym
dobytku. Pełnym energii, lecz delikatnym i nieskazitelnie wyrzeźbionym. Braids to siła z która trzeba się liczyć. Z niezaprzeczalnie „żywą” energią zespół łączy w sobie oszałamiający wokal, potężne bębnienie oraz wysublimowaną elektronikę. Braids powstało w roku 2007 w Calgary, AB.
Po przeprowadzce do Montrealu, zespół wydał swój dobrze przyjęty debiut „Native Speakerin” (2011). Składające się z Raphaelle Standell, Austin Tufts i Taylor Smith Braids stanowi wspólną całość podkreślającą zbiorowe twórcze doświadczenie.

https://www.facebook.com/braidsmusic/
http://braidsmusic.com/