Teatr Dzieci

"Ciocia Jadzia" Eliza Piotrowska I Dzieciaki na Piętrze

, Scena na Piętrze

Ciocia Jadzia to ciocia, o jakiej marzy każde dziecko, a przynajmniej niezależne i zadziorne dziewczynki, którym ciągle ktoś dorosły mówi, co mają robić. Ciocia Jadzia to ciepły, pełny humoru i zaskakujący spektakl, w którym zobaczymy prócz tytułowej bohaterki inne barwne postaci jak Pelagia Rzepa czy Stefan Salceson, Genek Powsinoga.

Ciocia Jadzia jest siostrą mojego tatusia. Nie wiem, jak jednocześnie można być siostrą i ciocią, ale chyba można. W każdym razie cioci Jadzi się udaje. Ciocia Jadzia jest taka duża, że nie wiadomo gdzie się zaczyna, a gdzie kończy. Trochę jak deszczowa chmura. Tylko, że deszczowej chmury można się przestraszyć, a cioci Jadzi nie, bo zawsze jest zadowolona i uśmiechnięta.


Autorzy: Anna Rozmianiec,
Tomasz Rozmianiec,
Jakub Woźniak,
Artur Sosen Klimaszewski
Ewa Wawrow

bilety wyprzedane

Estrada_wookmark_thumb_068_img_2585_-_w_kadrze_-_piotr_bedli_ski Estrada_wookmark_thumb_043_img_3379_-_w_kadrze_-_piotr_bedli_ski Estrada_wookmark_thumb_094_img_3579_-_w_kadrze_-_piotr_bedli_ski Estrada_wookmark_thumb_102_img_2678_-_w_kadrze_-_piotr_bedli_ski Estrada_wookmark_thumb_106_img_3585_-_w_kadrze_-_piotr_bedli_ski Estrada_wookmark_thumb_072_img_2614_-_w_kadrze_-_piotr_bedli_ski