Kabaret Muzyka Muzyka

I eliminacja XIV Festiwalu ZOSTAŃ GWIAZDĄ KABARETU

, Scena na Piętrze

20 listopada odbędzie się I eliminacja XIV Festiwalu ZOSTAŃ GWIAZDĄ KABARETU

KABARET HYRKI to kabaret w pełni kobiecy z Warszawy. Współtworzą go trzy młode dziewczyny: Katarzyna Olszewska, Magdalena Szczerbińska i Klaudia Sykuła. Podczas swoich występów starają się stworzyć niepowtarzalny klimat, który zabierze widzów w daleką podróż do ich świata. Prywatnie są pasjonatkami żartów słownych, na scenie urzekają swoim wdziękiem i wrodzoną nieporadnością.
Osiągnięcia kabaretu:
I miejsce oraz Nagroda Publiczności - Kielecki Ogląd Kabaretów Studenckich (KOKS 2015)
I miejsce oraz Nagroda Publiczności - Konkurs Skeczu Kabaretowego "Skecz na scenę" Kielce 2014
I miejsce - Łódzkie Spotkania Kabaretowe ŁÓSKA 2014
I miejsce - Turniej Młodych Kabaretów o Złote Jajo Łabędzia Ryn 2014
Półfinał PAKI 2013

KABARET ZALOTKA
Sceniczna premiera tego żeńskiego kabaretu odbyła się w studenckim klubie Gęba Uniwersytetu Zielonogórskiego - mateczniku polskich kabareciarzy. W role policjantek, osadzonych, zakonnic, dziewcząt uzależnionych od wyprzedaży, "jutiuba", "fejs-boga" i innych internetowych wynalazków udanie wcielają się: Agnieszka Czerson, Sylwia Leszczyńska, Dominika Najdek, Paulina Szmyt i Anna Wolińska. Wszystkie studiowały lub studiują na Uniwersytecie Zielonogórskim animację kultury. To tam, na zajęciach ze sztuki kabaretu, namówił je do wyjścia na scenę Wojtek Kamiński z formacji Jurki. Skutecznie!

Łowcy.B
to kabaret działający na profesjonalnej scenie od 12 lat.
Swoją działalność rozpoczął z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale. 1 nagroda na Pace, Grand Prix Mulatki, Grand Prix na Wyjściu z Cienia oraz Grand Prix Przewałki. Oprócz tego Łowcy wygrali festiwal kabaretu w Zielonej Górze i zdobyła kilka koryt na rybnickim Ryjku.
Spektakl Łowców to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydził by się Monty Python. Jako jedyni w swoich spektaklach gramy muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach. Żaden instrument nie pochodzi z kradzieży.
Aktualnie kabaret występuje w składzie Bartosz Gajda, Bartosz Góra, Maciej Szczęch, Sławomir Szczęch. Nasz najnowszy program z 2015 r nosi tytuł „Także tego…” i łączy wszystkie zalety poprzednich programów.
Kto raz był na spektaklu Łowców wie, że ilość energii wydzielonej na scenie wystarczy do zasilenia małego miasteczka, a liczba spalonych kalorii jest dla chłopaków lepszym treningiem niż Chodakowska.

Estrada_wookmark_thumb_za__cznik_bez_tytu_u_00104 Estrada_wookmark_thumb_zalotka Estrada_wookmark_thumb_hyrki