Muzyka Muzyka

" Śpieszmy się kochać..."

, Scena na Piętrze

W koncercie zaduszkowym będziemy wspominać Artystów, którzy odeszli od nas na zawsze, a których odejście często zbyt wczesne i niespodziewane poruszyło wszystkich...

Pozostaną oni dzięki swojej twórczości w naszej pamięci i w naszych sercach, gdyż tym, co stworzyli, napisali, skomponowali czy zagrali zachwycały i będą się zachwycać się kolejne pokolenia.


Akcja charytatywna dla Kubusia z Drużyny Szpiku!!!! https://www.facebook.com/KubusGrzelczak/?__mref=me..


"Kubuś urodził się jako wcześniak w 34 tygodniu ciąży, bardzo spieszyło mu się z przyjściem na świat. Już tuż po narodzinach pojawiły się pierwsze problemy...
Na oddziale intensywnej terapii noworodka spędził trzy miesiące. Był bardzo słaby, bezdechy zdarzały mu się nawet 20 razy na dobę.
Przeszedł poważną operację jelit (zły zwrot jelit,) z powodu niedotlenienia mózgu doszło do krwawienia trzeciego stopnia, stan był bardzo ciężki... Zdiagnozowano wadę serduszka -ASD.
Gdy pojawiało się światełko w tunelu, a stan się polepszał zachorował na zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych oraz sepsę lekarze powiedzieli, że jego życie znów jest zagrożone.
Kubuś borykał się z wzmożonym napięciem mięśniowym, jednak szybko nadgonił rówieśników, jego rozwój przebiegał prawidłowo, był pod opieką neurologa kardiologa, okulisty oraz lekarzy rehabilitantów.
W październiku 2012r rodzice Kubusia usłyszeli wiadomość, która brzmiała jak wyrok- nieoperacyjny guz pnia mózgu o wymiarach 27mm.

Całe 5 lat walki... a teraz walczą z innym przeciwnikiem i tę walkę mają nadzieję wygrać!!!!
Pomóżmy im!!!!!!!
Kubuś od listopada 2014 r. jest pod opieką Hospicjum Domowego i Drużyny Szpiku."


Video promujące drugą edycję projektu Open Mic!OPEN MIC POZNAŃ jest cyklicznym, comiesięcznym projektem muzycznym Estrady Poznańskiej, w ramach którego na scenie spotykają się młodzi wokaliści Art of Voice Studio oraz doświadczeni muzycy. Ideą jest wspólne muzykowanie amatorów i zawodowców, wspieranie utalentowanych twórców i umożliwienie im sprawdzenia własnych sił na scenie podczas profesjonalnie przygotowanych koncertów. Koncerty poprzedzane będą warsztatami i próbami, które ułatwiają początkującym solistom stawianie pierwszych, estradowych kroków.
Koncerty są otwarte dla publiczności, a zamiast tradycyjnych biletów podczas każdego spotkania poznańskie fundacje sprzedają cegiełki. W ten sposób każdy uczestnik może wesprzeć działalność organizacji i jej podopiecznych.

Estrada_wookmark_thumb_open_mic_listopad