Muzyka

Open Mic I Muzyka świata

, Scena na Piętrze


Muzyka świata to szerokie pojęcie obejmujące swym zakresem głównie muzykę ludową, bądź muzykę nią inspirowaną, ale również muzykę zbliżoną stylistycznie do popularnej muzyki rozrywkowej, niezależnie od miejsca jej tworzenia.

Trudno dokonać innego podziału world music na style muzyczne, niż czysto geograficzne wyodrębnienie muzyki tworzonej w poszczególnych krajach lub krainach geograficznych.
W naszym koncercie będziemy więc poruszać się palcem po „muzycznej mapie” wszystkich miejsc i krain, które są dla nas inspiracją muzyczną.

Gwiazdą wieczoru będzie Humam Ammari !

Humam Ammari to pochodzący z Jordanii piosenkarz, gitarzysta i autor tekstów piosenek. Łączy w swojej muzyce styl alternatywnego rocka, popu i muzyki orientalnej, co nadaje jej wyjątkowe brzmienie. Śpiewa po angielsku, hiszpańsku i arabsku. Jego debiutancki album "This Time of the Day" (2012) został nagrany w Ammanie. Obecnie Humam żyje między Barceloną i Poznaniem, gdzie właśnie skończył nagrywać swój drugi album "Random Thoughts", który będzie wydany w 2016 roku."
http://www.humammusic.com/


Podczas koncertu będziemy wspierać podopiecznego Drużyny Szpiku.
Bilety: cegiełki dla Drużyny Szpiku.