Kontakt


Estrada Poznańska
ul. Masztalarska 8
61-767 Poznań
sekretariat: +48 61 852 88 33
sekretariat@estrada.poznan.pl
NIP 777-00-02-010

DYREKCJA


Małgorzata Kempa
Dyrektor Estrady Poznańskiej
+48 61 852 49 41
m.kempa@estrada.poznan.pl

Jadwiga Troczyńska
Zastępca dyrektora ds. programowych
j.troczynska@estrada.poznan.pl

Katarzyna Kwaśniewska
Zastępca dyrektora ds. finansowych
+48 61 852-88-33 w. 33
biuro@estrada.poznan.pl

Paweł Bajerlein
Asystent / sekretarz
+48 61 852 88 33
sekretariat@estrada.poznan.pl

BIURO OBSŁUGI WIDZA

Informacje/rezerwacje wyłącznie telefonicznie i e-mailowo,
od pon do pt, w godz. 10:00 - 15:00
Margret Mierzwa
tel. +48 533 339 288
kasa@estrada.poznan.pl


DZIAŁ PRODUKCJI 

Katarzyna Chrobak
Koordynatorka produkcji i programu
+48 61 852 88 33, wew. 52
k.chrobak@estrada.poznan.pl

Natalia Pakuła
Koordynatorka produkcji i programu
+48 61 852 88 33, wew. 52
+48 690 985 700
n.pakula@estrada.poznan.pl

Anna Gruszczyńska
Koordynatorka produkcji i programu
a.gruszczynska@estrada.poznan.pl

Kasia Palicka-Kozłowska
Koordynatorka produkcji i programu
+48 61 852 88 33 w. 40
k.palicka@estrada.poznan.pl

Piotr Maciantowicz
Koordynator produkcji i programu
+48 61 852 88 33 w. 32
p.maciantowicz@estrada.poznan.pl

Ola Małek
Koordynatorka produkcji i programu
+48 61 852 88 33 w. 39
malek@estrada.poznan.pl

Romuald Grząślewicz
Koordynator produkcji i programu
+48 61 852 09 95
snp@estrada.poznan.pl

Piotr Żurowski
Koordynator produkcji i programu
+48 61 852 88 33 w. 47
snp@estrada.poznan.pl

Anna Kozłowiecka
Koordynatorka produkcji i programu


DZIAŁ KINOWY

Joanna Piotrowiak
Kierowniczka Kina Muza
j.piotrowiak@kinomuza.pl

+48 506 023 545

Dorota Reksińska

Główna specjalistka ds. filmu i promocji
d.reksinska@kinomuza.pl


Agnieszka Wysocka

Specjalistka ds. administracji w Kinie Muza
a.wysocka@kinomuza.pl

Rezerwacja biletów i informacja o repertuarze:
+48 61 852 34 03
muza@kinomuza.pl

Dorota Kwaśniewska
Biuro Obsługi Widza

Anna Galasińska

Biuro Obsługi Widza

Seweryn Ptaszyński
Operator w Kinie Muza

Dariusz Grzegorski

Operator w Kinie Muza


DZIAŁ FESTIWALU ANIMATOR

Marcin Giżycki
Dyrektor Artystyczny Festiwalu
m.gizycki@animator-festival.com

Marianna Piskorz
Koordynatorka produkcji i programu
m.piskorz@animator-festival.com


Filip Kozłowski
Koordynator produkcji i programu
+48 61 850 16 55
+48 504 238 433

office@animator-festival.com

Anna Głowińska
Koordynatorka produkcji i programu
+48 61 850 16 55
a.glowinska@animator-festival.com

Maria Biernat
Koordynatorka produkcji
+48 794 021 515
m.biernat@animator-festival.com



DZIAŁ MARKETINGU

Patrycjusz Tomaszewski
good guy to know
pat@estrada.poznan.pl
tel. 61 852 88 33 w.49


Ewa Kroma
Specjalistka ds. marketingu
tel. 61 852 88 33 w.49
e.kroma@estrada.poznan.pl

Agnieszka Szczepanek
Specjalistka ds. marketingu
tel. 61 852 88 33 w.49
a.szczepanek@estrada.poznan.pl

Margret Mierzwa

Specjalistka ds. marketingu
tel. 61 852 88 33 w.49
m.mierzwa@estrada.poznan.pl


DOM TRAMWAJARZA

Angelika Topolewska - Pleskot
Kierowniczka Domu Tramwajarza

Marika Michalewicz - Szajbe

Koordynatorka produkcji i programu

Marta Maciejewska
Koordynatorka produkcji i programu
+48 571 328 341
m.maciejewska@estrada.poznan.pl

Małgorzata Mucha
Koordynatorka produkcji i programu
m.mucha@estrada.poznan.pl

Punkt Informacyjny Domu Tramwajarza
+48 576 660 101
dt@estrada.poznan.pl



KULTURALNY STARY RYNEK


Anna Rozmianiec
Główna producentka
(program, produkcja)
a.rozmianiec@estrada.poznan.pl
 

Rafał Wąsowicz
Koordynator projektu
(media, dokumentacja) 
+48 698 635 685
r.wasowicz@estrada.poznan.pl


DZIAŁ ADMINISTRACYJNY

Marcin Mikołajczak
Kierownik Administracji
+48 61 852 88 33 w. 51
m.mikolajczak@estrada.poznan.pl

Paulina Borowiak
Specjalistka ds. administracji
+48 61 852 88 33 w. 51
p.borowiak@estrada.poznan.pl

Łukasz Wrzask

Specjalista ds. administracji
+48 61 852 88 33 w. 51
l.wrzask@estrada.poznan.pl


Małgorzata Paradowska
Specjalistka ds. administracji
+48 601 715 228
m.paradowska@estrada.poznan.pl


Inspektor Ochrony Danych
iod@estrada.poznan.pl


POZNAŃ FILM COMMISSION

Michał Ferlak
Koordynator Projektu
+48 61 852 88 33 w. 48
+48 691 637 752
m.ferlak@poznanfilmcommission.pl



DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Katarzyna Kwaśniewska
Zastępca dyrektora ds. finansowych
+48 61 852 88 33 w. 33
biuro@estrada.poznan.pl

Violetta Hormańska
Księgowa
+48 61 852 88 33 w. 34
v.hormanska@estrada.poznan.pl

Iwona Kwietniak
Specjalistka ds. płac / specjalistka ds. kadr
+48 61 852 88 33 w. 36
i.kwietniak@estrada.poznan.pl

Daria Skutnik
Starsza księgowa
+48 61 852 88 33 w. 34
d.skutnik@estrada.poznan.pl

Joanna Sieminiak
+48 61 852 88 33 w. 34
j.sieminiak@estrada.poznan.pl


DZIAŁ TECHNICZNY

Eryk Kozłowski

Kierownik Działu Technicznego
e.kozlowski@estrada.poznan.pl

+48 61 852 88 33

Norbert Pawliczak
Główny specjalista ds. techniki
+48 61 852 88 33 w. 38

Patryk Pawłowski
Specjalista ds. techniki
+48 61 852 88 33 w. 38