Zespół

DYREKCJA

Małgorzata Kempa
Dyrektor Estrady Poznańskiej
+48 61 852 49 41
m.kempa@estrada.poznan.pl

Jadwiga Troczyńska
Zastępca dyrektora ds. programowych
j.troczynska@estrada.poznan.pl

Katarzyna Kwaśniewska
Zastępca dyrektora ds. finansowych
+48 61 852-88-33 w. 33
biuro@estrada.poznan.pl

Paulina Chuderska
Sekretariat / Asystentka dyrektora
+48 61 852 88 33
sekretariat@estrada.poznan.pl
___________________________________________________________________________________________

BIURO OBSŁUGI WIDZA

Informacje/rezerwacje
Margret Mierzwa
+48 61 855 26 81
pn., śr., pt. 13:00-18:00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
kasa@estrada.poznan.pl

___________________________________________________________________________________________

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY

Marcin Mikołajczak
Kierownik Administracji
+48 61 852 88 33 w. 51
m.mikolajczak@estrada.poznan.pl

Magdalena Popławska
Koordynatorka projektu Centrum
Stary Rynek i Plac Wolności
+48 61 852 88 33 w.50
m.poplawska@estrada.poznan.pl

Anna Kozłowiecka
Kierowniczka projektu Centrum
Stary Rynek i Plac Wolności
+48 61 852 88 33 w.50
a.kozlowiecka@estrada.poznan.pl

Magdalena Soszyńska
Specjalistka ds. administracyjnych
+48 61 852 49 41
+48 61 852 88 33 w. 46
m.soszynska@estrada.poznan.pl

___________________________________________________________________________

DZIAŁ PROMOCJI

Anna Przygocka
Kierowniczka działu promocji
+48 61 852 88 33 w.49
a.przygocka@estrada.poznan.pl

Ewa Kroma
Specjalistka ds. promocji
+48 61 852 88 33 w.49
e.kroma@estrada.poznan.pl

Agnieszka Szczepanek
Specjalistka ds. promocji
+48 61 852 88 33 w.49
a.szczepanek@estrada.poznan.pl


MARKETING
Zofia Juszczak
+48 61 852 88 33 w.44
z.juszczak@estrada.poznan.pl

___________________________________________________________________________

DZIAŁ PRODUKCJI IMPREZ

Michał Wiraszko
Dyrektor Muzyczny
+48 61 852 88 33 w. 42
m.wiraszko@estrada.poznan.pl

Magda Pałka
Kuratorka programu performatywnego
+48 61 852 88 33 w. 42
m.palka@estrada.poznan.pl

Eryk Kozłowski
Producent
+48 61 852 88 33 w. 41
e.kozlowski@estrada.poznan.pl

Kasia Palicka-Kozłowska
Producent
+48 61 852 88 33 w. 40
k.palicka@estrada.poznan.pl

Piotr Maciantowicz
Producent
+48 61 852 88 33 w. 32
p.maciantowicz@estrada.poznan.pl

Ola Małek
Producent
+48 61 852 88 33 w. 39
malek@estrada.poznan.pl

Romuald Grząślewicz
Kierownik Sceny na Piętrze
+48 61 852 09 95
snp@estrada.poznan.pl

Piotr Żurowski
Producent
+48 61 852 88 33 w. 47
snp@estrada.poznan.pl




DZIAŁ FESTIWALU ANIMATOR

Marcin Giżycki
Dyrektor Artystyczny Festiwalu
m.gizycki@animator-festival.com

Filip Kozłowski
Koordynator Programu i Konkursu
+48 61 850 16 55
+48 504 238 433

office@animator-festival.com

Anna Głowińska
Koordynatorka Programu Festiwalu

+48 61 850 16 55
a.glowinska@animator-festival.com

_________________________________________________________________________________

Galeria OKO/UCHO

Anna Głowińska

+48 61 850 16 55
okoucho@estrada.poznan.pl

_______________________________________________________________________________

POZNAŃ FILM COMMISSION

Michał Gramacki
Manager Poznan Film Commission
61 852-88-33 w. 35
+48 513 396 033
m.gramacki@poznanfilmcommission.pl

Michał Ferlak

Specjalista ds. Funduszu Filmowego
+48 61 852 88 33 w. 48
+48 691 637 752
m.ferlak@poznanfilmcommission.pl

___________________________________________________________________________

DZIAŁ KINOWY

Małgorzata Kuzdra
Kierowniczka kina Muza
+48 61 852 34 03
+ 48 506 023 545
m.kuzdra@kinomuza.pl

Joanna Piotrowiak
Koordynatorka programu
+48 61 852 34 03
j.piotrowiak@kinomuza.pl

Piotr Maciantowicz
Specjalista ds. promocji
+48 61 852 34 03
p.maciantowicz@kinomuza.pl

Marta Piniewska

Cafe Muza
kontakt@cafe-muza.pl

__________________________________________________________________________

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI


Katarzyna Kwaśniewska
Zastępca dyrektora ds. finansowych
+48 61 852 88 33 w. 33
biuro@estrada.poznan.pl

Jarosław Kwaśniewski
Starszy księgowy
+48 61 852 88 33 w. 34
j.kwasniewski@estrada.poznan.pl

Violetta Hormańska
Księgowa
+48 61 852 88 33 w. 34
v.hormanska@estrada.poznan.pl

Iwona Kwietniak
Starszy Referent
+48 61 852 88 33 w. 34
i.kwietniak@estrada.poznan.pl

___________________________________________________________________________

DZIAŁ TECHNICZNY

Norbert Pawliczak
+48 61 852 88 33 w. 38