DEJ MNIE TE DŻINSY

W tę sobotę w Poznaniu do sprzedaży trafią gadżety uszyte z podarowanych przez poznaniaków i poznanianki spodni! W marcu br. Estrada Poznańska ogłosiła akcję Dej Mnie Te Dżinsy. Idąc za ideą upcycklingu postanowiliśmy zachęcić mieszkanki i mieszkańców Poznania do wiosennego wietrzenia szaf, a z podarowanych spodni uszyć gadżety na Noc Muzeów. 

Od tej soboty, 18. maja będzie można zakupić wykonane ze spodni saszetki biodrowe-nerki, jak i bardzo pakowne torby Nocy Muzeów 2019. Na zlecenie Estrady Poznańskiej uszyło je Studio Kuluza z Poznania. 

Na obu gadżetach pojawia się narysowany przez Annę Rudak motyw przewodni Nocy Muzeów w Poznaniu, który nadrukowaliśmy na półwelurowym materiale Charles. Tkaninę otrzymaliśmy od firmy Dekoma. Produkty charakteryzuje miły w dotyku materiał oraz niezwykle modny w tym sezonie neonowy, pomarańczowy kolor, który w przypadku nerek połączyliśmy z zebranym jeansem. 

Nerki w promocyjnych cenach 29,90 PLN, jak i torby w cenie 39,90 PLN od najbliższej soboty będzie można zakupić w Muzeum Narodowym w Poznaniu, CK Zamek, Domu Tramwajarza oraz od 7. czerwca w kasie Kina Muza (św. Marcin 30). Każdy, kto zdecyduje się na zakup gadżetu wesprze jednocześnie kulturę w Poznaniu, za co serdecznie dziękujemy.