Praca w dziale księgowości

Estrada Poznańska poszukuje pracownika/ pracowniczki na stanowisko:

Starsza/y Księgowa/y z j. angielskim

Zakres obowiązków:

· księgowanie dokumentów sprzedaży oraz dokumentów zagranicznych.

· uzgadnianie kont księgowych oraz rozliczanie delegacji służbowych krajowych i zagranicznych.

· udział w procesach zamknięcia miesiąca- przygotowanie informacji i analiz.

· rozliczanie podatku u źródła oraz sporządzanie wszelkich deklaracji z danym podatkiem związanych.

· uzgadnianie i weryfikacja kont rozrachunkowych.

· rozliczanie podatku VAT z tytułu importu usług, WNT, WDT.

· księgowanie wyciągów bankowych i dokumentów kosztowych dotyczących transakcji zagranicznych.

· wykonywanie operacji bankowych oraz transakcji gotówkowych (sporządzanie dowodów i raportów kasowych dotyczących kas walutowych).

· wprowadzanie dokumentów do rejestru VAT.

Wymagania:

· Doświadczenie na ww. stanowisku min. 5 lat.

· Wykształcenie wyższe ( kierunki ekonomiczne).

· Znajomość ustaw o rachunkowości, o finansach publicznych, o podatkach.

· J. angielski w stopniu komunikatywnym.

· Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

Umowę na pełny etat. Umowę o pracę.
Wynagrodzenie podstawowe 3500, - + 20% premii regulowanej, dodatek stażowy.
Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.
Atrakcyjną lokalizację w samym centrum Poznania, dogodny dojazd komunikacją miejską.
Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

CV z przebiegiem nauki i pracy zawodowej oraz list motywacyjny prosimy wysłać na adres: i.kwietniak@estrada.poznan.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Estradę Poznańską z siedzibą w Poznaniu (61-767) przy ul. Masztalarskiej 8.