SYLWESTER MIEJSKI 2018/2019


Estrada Poznańska zaprasza na Sylwestra Miejskiego 2018. Przed nami wielkie taneczne widowisko. Ponownie zamienimy plac Wolności w wielki taneczny parkiet, prezentując najlepsze utwory muzyczne w myśl hasła „Hit za hitem”. 

Za oprawę muzyczną odpowiadać będzie pięciu najlepszych DJ’ów, grających największe przeboje polskie i zagraniczne ostatnich dekad oraz duet wokalny zagrzewający Wielkopolan do tańca. Nie zabraknie także tancerzy i muzyków – instrumentalistów, grających na żywo. Estrada Poznańska szykuje również dwie niespodzianki muzyczne. Na okrągłej scenie znajdującej się po środku placu Wolności pojawią się gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Dodatkowo każdy, kto odwiedzi plac Wolności w noc sylwestrową zobaczy scenografię, której Poznań jeszcze nie miał.

Tuż po życzeniach Prezydenta Poznania zaprezentujemy pokaz pirotechniczny, który rozświetli niebo nad Poznaniem. Apelujemy tym samym, by zrezygnować z samodzielnego puszczania sztucznych ogni!

Bazując na naszych doświadczeniach chcemy ograniczyć w ten sposób liczbę niebezpiecznych, domowych pokazów pirotechnicznych, które dodatkowo są dużo głośniejsze, niż te realizowane przez specjalistów. Miejski pokaz, organizowany przez profesjonalistów posiadających wszelkie atesty ma być cichszy niż standardowe petardy. Sylwester Miejski kierowany jest do wszystkich, którzy tej nocy obawiają się wychodzić z rodzinami oraz z dziećmi na ulice Poznania. To będzie bezpieczne widowisko, które z pewnością wywoła uśmiech na twarzach zarówno dużych, jak i małych mieszkańców miasta.

Teren miejskiej imprezy będzie zabezpieczony. Ochrona nie będzie wpuszczać osób, które przyniosą własne fajerwerki, alkohol czy niebezpieczne przedmioty.

Sylwester Miejski rozpocznie się o godzinie 22:00 i potrwa do godziny 2:00 w nocy. 

Przywitajmy Nowy Rok wspólnie!

Do Zobaczenia!